Kush e shoqëron Luanën në koncerte?

Pas përfundimit të sezonit televiziv dhe programit të saj “Shiko kush Luan”, prezantuesja Luana Vjollca i është përkushtuar tërësisht këngës.
Pas publikimit të dy këngëve të reja, Luana ka filluar të angazhohet në koncerte në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jo vetëm.

Mbrëmjen e djeshme prezantuesja ka qenë e ftuar për të performuar në Vlorë.

Image

Nga videot dhe fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale shihet se Luana nuk shkon e vetme në koncerte.

Këtë herë ka qenë e shoqëruar nga Marina dhe mbesa e tyre.

Image