Kendall Jenner “ndez” rrjetin me pozën topless

kendall jenner instagram

Ajo është një prej modeleve më të famshme në të gjithë botën dhe shpeshherë sfilon për markat lukzove.

Kendall Jenner ka pozuar topless këtë herë për 10-vjetorin e revistës “LOVE”. 22-vjeçarja dukej shumë seksi me mbathje të kuqe, e shtrirë në pishinë.

Edhe linjat e saj trupore dukeshin qartë në fotografinë e publikuar nga editorja e revistës, Katie Grand. Është normale që revistat e famshme zgjedhin yllin e “KUWTK” sepse ajo merr gjithnjë vëmendje.