Botuesi Lesi mbush 55 vjeç. Edhe 100 i uron stafi i gazetës “Koha Jonë”

Botuesi i gazetës së parë të pavarur shqiptare, “Koha Jonë”, Nikoll Lesi festoi sot ditëlindjen. Me mjaft sportivitet dhe krenari për vitet që mbart mbi supe ai ka celebruar mes miqsh në një festë mjaft simpatike.

Pushime dhe ditëlindje. Pa e kuptuar i mora dy pesa, plot 55!

Si ikin vitet, por prapë nuk dorëzohemi…

Torta me numrin “55” e përgatitur nga miqtë në një hotel jashtë shtetit”.

“Paçi vetëm gëzime e lumturi në familjet tuaja!“- kështu shkruan në postimin e tij, Nikoll Lesi në profilin e Facebook. Një mesazh falenderimi ky për të gjithë ata që i përcollën urime.

Stafi i “KOHA JONE” gjithashtu uron botuesin Lesi: EDHE 100 vite jetë e shëndet!

Stafi i “KOHA JONE”