Eni Koçi dhe Mc Kresha publikojnë këngën e tyre më të re

Dy këngëtarët e njohur Eni Koçi dhe Mc Kresha janë bërë bashkë për një bashkëpunim të ri.

Ata kanë publikuar këngën e tyre më të fundit.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme, mban titullin “Gabimet”.

Kënga shoqërohet me videoklip të realizuar nga United Records.

Se si do të pritet kjo këngë nga fansat, do e shohim në javët në vazhdim.

Këngën “Gabimet” e gjeni në videon e mëposhtme: