Klipi i Albanit dhe Erës, kush kopjoi kë? (VIDEO)

Kënga “Oh God” e Era Istrefit në bashkëpunim me yllin xhamajkan, Koshens, sapo ka dalë nga furra dhe po pritet mjaft mirë nga publiku. Nga ana tjetër edhe Alban Ramosaj po përgatit projektin e tij të radhës “A thu pse”, pjesë e triologjisë “Hiraeth”. Na ra në sy që klipet janë pothuajse të ngjashme, gjë që e ka vënë në dukje edhe vetë këngëtari.

View this post on Instagram

Tomorrow!!!😍⚡️⚡️⚡️@konshens

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on