Franca shënon golin e tretë ndaj Kroacisë, super Pogba (VIDEO)

Franca e ka nisur në mënyrën më të mirë pjesën e dytë në finalen ndaj Kroacisë. Paul Pogba në minutën e 59-të, merr një pasim në hyrje të zonës, provon me të djathtën, topi ndalet nga mbrojtja dhe më pas shkon sërish te francezi, i cili me të majtën e con në cepin e portës së Subasic.