VIDEO/ Ronaldo nuk ndalet, spektakël dhe në stërvitje

Ronaldo mezi po e pret fazën e eleminimeve të Kupës së Botës “Rusi 2018”. Këtë gjë ai e tregon dhe në stërvitje ku dhuron spektakël.

Sot ai ka shënuar një super gol nga mbrapa portës, duke treguar se është në super formë.

Portugezi është pjesëmarrës në Kupën e Botës dhe ka shënuar 4 gola deri tani, 3 nga të cilat në ndeshje me Spanjën.