Ja edhe fundjava e ish-kryeministrit Berisha. Rama mbërrin në Jalë

Sali Berisha ka postuar këtë të dielë foto nga fundjava e tij: “Ne Boge, Rugove pak shplodhje ne nje rudine alpine!”- shkruan ish-kryeministri.

Ndërsa kryeministri Rama poston video nga Dhërmiu dhe Jala, ku i pëlqen të kalojë të dielën. Në video tregon si ishte Jala dhe si u bë nga qeveria e tij.