“Unë qaj shumë”, Bebe Rexha vuan nga ankthi

Bebe Rexha është një këngëtare dhe kompozitore e suksesshme, por ajo po lufton ankthin prej shumë kohësh.

Këngëtarja me origjinë shqiptare zbuloi betejën e saj të përditshme me ankthin. 28-vjeçarja shprehet se ka vuajtur nga ankthi që kur ishte fëmijë.

“Unë qaj shumë. Është e vështirë. Kam terapistin tim dhe kam njerëz me të cilët flas. Është një betejë e përditshme,”-tha Bebe.

Përveç terapisë, këngëtarja përpiqet që të qëndrojë e zënë gjatë gjithë kohës dhe të kufizojë përdorimin e rrjeteve sociale.