Aurela Gaçe e pranon: Po u nxeh burri, hapi rrugën (VIDEO)

Mbrëmë emisioni “Xing me Ermalin” në Tv Klan, pati edhe puntatën finale të këtij sezoni. I zhvendosur në Prezë në ambient të hapur, OFF Records e “Xing” kanë zbuluar për të gjithë teleshikuesit bisedat pikante të personazheve gjatë regjistrimit të emisionit.

Ndër to ishte edhe këngëtarja mjaft e njohur Aurela Gaçe e cila gjatë bisedës në studio me drejtuesin e emisionit Ermal Mamaqi foli edhe për bashkëshortin e saj, Skerdin.

“Skerdi është shumë i qetë, nxehet rrallë. Ama është nga ata që po u nxeh, hapi rrugën. Më mirë unë që e kam 5 minuta dhe kur më kalon të fal. Ai është gjithë kohën sikur të studion”, tha Gaçe.