Edi Rama uron besimtarët myslimanë me një foto të Xhamisë së Namazgjasë

Edi Rama ka gjetur një mënyrë artistike për të uruar besimtarët myslimanë. Ai ka postuar foton nga punimet të Xhamia e Namasgjasë.

Dhe shkruan se “Me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN “