Stadiumet -Rusi 2018

“Luzhniki Stadium” ndodhet në Moskë dhe ka një kapacitet prej 80 mijë vendesh. Do të mirëpresë ndeshje në fazën e grupeve, në 16-she, gjysmëfinale dhe finalen e Kupës së Botës Rusi 2018