FOTO/ Motra e Kim Kardashian nuk i lë vend imagjinatës me fustanin transparent

Është një prej emrave më të paguar në fushën e modelimit.

Kendall Jenner njihet si fytyrë e markave më me emër në botë dhe çdo ditë e gjejmë emrin e saj në titujt rozë.

Së fundi, ajo është paraqitur me një fustan të bardhë, me të cilin i lë pak vendi magjinatës, ngase i dukej tërësisht gjoksi në atë fustan.

Madje, përveç se ishte shumë i shkurtër, fustani ishte i hapur tek këmba, gjë që i shtyu fansat e saj të aludojnë se nuk ka veshur të brendshme.

Sa i përket jetës private, Kendall është më pak e përfolur për lidhjet e dashurisë krahasuar me motrat të saj, të cilat komentohen shumë lidhur me këtë çështje.

Image