Kendall Jenner shijon kafenë në oborrin e shtëpisë dhe shfaqet me të brendshme

Ajo është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë, që shquhet gjithashtu edhe për bukurinë e saj. Kendall Jenner ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet me te brendhsme teksa shijon kafen e mengjesit.

Me një filxhan kafeje në dorë dhe një tufë lule mbi tavolinë, modelja ka treguar format perfekte në një ambjent të gjelbëruar.
Komentet për motrën e Kim Kardashian nuk kanë munguar.
k

kendalljenner-depositphotos1