Brozoviç shkëlqen me Interin, por e motra e tij bën namin në rrjetet sociale

Marcelo Brozovic më në fund ka marrë në dorë vendin e tij te Inter. Mesfushori kroat ka gjetur formën e tij ideale në skemat e trajnerit Spaletti dhe perveç se ka shpëtuar sezonin, ka fituar edhe zemrat e tifozëve zikaltër. Por duket se është një tjetër Brozovic që rritur edhe më shumë temperaturat.

Bëhet fjalë për Ema Brozovic, motrën e kroatit, që gjithashtu është transferuar në Milano. Një bjonde e bukur dhe me një fizik të mrekullueshëm dhe një tifozë e zjarrtë e të vëllait.

Falë postimeve në Instagram ajo ka edhe më shumë ndjekës dhe në fakt ja vlen që ta shikosh me kujdes galerinë e fotove të saj.