Bella Thorne tepër transparente në Coachella

Indio, CA - Bella Thorne and her boyfriend Mod Sun seen arriving with a friend for an evening of fun at Coachella. Thorne's sister Dani was also in attendance. Pictured: Bella Thorne BACKGRID USA 16 APRIL 2018 BYLINE MUST READ: Roger / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Aktorja e famshme Bella Thorne iu bashkua shumicës së yjeve të Hollywood gjatë fundjavës në Coachella.

Dhe mbrëmjen e së dielës 20-vjeçarja si gjithmonë guxoi shumë me veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan tërësisht transparent dhe të brendshmet e saj ishin komplet të dukshme.

Bella vuri në pas pasuritë e saj e veshur me të brendshme të bardha.

Aktorja shoqërohej nga i dashuri i saj Mod Sun.