Adelina Tahiri e mban gjithmonë të fshehtë bashkëshortin, por këngëtari i njohur i publikon foto

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre u bë publike. e deri më sot që po presin të bëhen prindër.
Untitled-1Këngëtares shqiptare nuk i pëlqën të ekspozojë bashkëshortin dhe në fakt ka shumë pak foto së bashku. Ndërsa ditën e djeshme u pa një foto e çiftit të ciën e kishte postuar një këngëtar shqiptar.

adelina

Bëhet fjalë për Bertan Asllanin i cili jeton në Turqi, aty ku kanë shkuar edhe Adelina me avokatin maqedonas. Bertani ka publikuar një foto ku Adelina shfaqet e veshur thjesht dhe Markov i veshur me kostum sportive. Në foto dallon edhe barku i rrumbullakosur i Adelinës e cila së shpejti do të sjellë në jetë një djalë.

adelina