FOTO/ Po bëj një vit pa bërë seks, ja deklarata shokuese e këngëtares

Është një nga këngëtaret më të dashura në SHBA, por Kerry Katona duket se ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se kurrë.

Mamaja e pesë fëmijëve, këngëtarja është në formë të mirë se kurrë më parë, falë një regjimi të stërvitur ushtrimor dhe ka hedhur poshtë marrëdhëniet jo të shëndosha për t’u përqendruar tek vetja.

Pasi u fotografua me një serë meshkujsh shumë më të rinj se vetja, këngëtarja ka deklaruar ditën e djeshme se po bën një vit pa bërë seks.

Ajo u shpreh se:

Unë nuk kam kryer marrëdhënie seksuale për një vit,” rrëfen ajo. “Kam biseduar shumë me meshkuj në të 20-at e tyre. Nuk do të përjashtoja një lodër, por s’dua asgjë serioze tani. Por më pëlqen të bëj seks dhe të përqafoj, kush nuk e do?”

Kerry Katona është paraqitur me të brendshme sexy në një studio xhirimesh në Londër.

“Ndihem si Sharon Stone,” thotë ajo me të qeshur, duke drejtuar duart flokët e saj bjonde.

Image