1 mln views dhe 10 mijë komente, shqiptari thyen Instagramin (VIDEO)

Fero është një reper i ri kosovar. Por ajo që ka marrë gjithë vëmendjen e portaleve dhe të internetit ishte sherri në të cilin reperi u përfshi. 4 persona i ndaluan Feros para këmbëve teksa ky i fundit dilte nga një qendër tregtare.

Pas ofendimeve, ata kanë ushtruar dhunë fizike ndaj këngëtarit. Madje, njëri prej agresorëve i ka drejtuar edhe armën reperit.

Pa kaluar shumë nga zënka, Fero postoi një video në llogarinë e Instagram-it, ku kërcënonte dhunuesit dhe u thoshte atyre fare qartë se nuk ka ndërmend ta lërë me aq.

“Gang Gang s’ndalet o njerëz. Ky është vetëm fillimi.”- shkruan ai në videon që ka marrë plot 1 milion shikime dhe mbi rreth 1000 komente, duke u shndërruar kështu në sherrin më të famshëm shqiptar të momentit në Instagram.