E martuar më milionerin, këngëtarja shqiptare blen karrocën e bebit me çmim marramendës (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes që nga koha kur njoftoi se është zyrtarisht e martuar me milionerin maqedonas Serjoza Markov.

Shtëpia ku bashkëjeton me 50-vjecarin u komentua shumë për shkak të luksit dhe pajisjeve të mbuluara me ar. Këngëtarja së fundmi ka bërë shopping, ku ka blerë karrocën e bebit që pret.

Karroca është e zezë me detaje floriri dhe nga një kërkim në faqet që shesin online rezulton se ka një vlerë prej 1.799,95 €.
-640-0-5ab109b2d4d58

u67yjmh
adelina-tahiri-1

-640-0-5ab109acd9a8f

yh6tn