Foto pa mendje si Rita Ora…

rita ora @tezenisofficial

Ajo ka qenë shumë e zënë me turnet muzikore në të gjithë globin, duke dhënë performanca mahnitëse me shfaqjet e saj energjike. Megjithatë, Rita Ora arriti që të dalë pak nga bota e muzikës për t’u fokusuar tek ajo e modës. Ylli i muzikës publikoi fotografi mjaft të nxehta e veshur më të brendshme në Instagram. 28-vjeçarja pozoi për markën e famshme Tezenis, duke vënë në pah gjoksin e saj. Bomba bjonde duket shumë seksi dhe tërheqëse.