Pas kritikave Ilda Bejleri shfaqet ”vrastare” (VIDEO)

Ajo njihet si një moderatore që shfaqur sensuale dhe provokuese, por kohët e fundit ndaj saj kanë vërshaur kritikat. Ilda Bejleri u kritikua nga moderatori Mustafa Nano si një femër që provokon nga ekrani, por moderatorja sportive aq që e mendon të ndryshojë stil. Nga video e publikuar në ‘Xing’ ku do të jetë e ftuar përballë Ermal Mamaqit ajo shfaqet sërish shumë sexy. Në fund të fundit nuk ka si ja bën ndryshe, pasi të gjithëve do na dukej habi ta shikonim të veshur serioze.