Zhbllokohet Milan-Arsenal, Mikitarjan shtang Donarumën (VIDEO)

Zhbllokohet ndeshja mes Milanit dhe Arsenalit në Europa League. Në minutën e 15-të, kalabria humbet topin në mbrojtje duke i dhënë mundësinë Arsenalit që t’i kapte në befasi kuqezinjtë.

Mikitarjan godet mjaft mirë brenda zonës, duke mos i dhënë mundësi reagimi portierit Donaruma. /Koha Jonë/