Luana para ”kredisë” (FOTO)

Luana Vjollca, vazhdon të përflitet për operacionet plastike, duke parë foton te cila dikur ishte mëse normale si një vajzë natyrale.

Tani shfaqet bjonde, hunda e vogël me pamje si të ishte pikturuar, dhe buzët e fryra shumë ndryshe nga sa i kishte, por pa harruar belin e hollë dhe të pasmet stil Kim Kardashian.

Ka qenë pikërisht faqja në Instagram ”Vipat e Bllokut” të cilët kanë hedhur një foto ku shihet qartë se Luana ka ndryshuar komplet.