Ju ka munguar Megan Fox, seksi dhe tejet provokuese si kurrë më parë në FOTOT e fundit

Megan Fox ka munguar me foto seksi për shkak se është nënë e dy fëmijëve, por në fotot e fundit ajo ka befasuar të gjithë me fizikun e saj.

Pa dyshim ajo është njëra prej aktoreve më seksi të Hollywoodit.

Megan Fox kishte qëndruar më shumë në shtëpi për rolet e saj të fundit, por me në fund ajo ka shfrytëzuar xhimin e një reklame për të brendshmet  Frederick’s of Hollywood edhe për të pushuar.

Bukuroshja është komentuar shumë për këto foto derisa ka treguar format seksi në plazh.