Arsenali i pamëshirshëm, Ramsej hesht për herë të dytë “San Siron” (VIDEO)

Milani merr një tjtër goditje të rëndë ndeshjen e parë ndaj Arsenalit, duke i mbyllur në humbje 0-2 45 minutat e para. Topçinjtë e Londrës kanë gjetur edhe golin e dytë me Ramsein në kohën shtesë.

Futbollisti i ekipit anglez merr një pasim magjik nga Ozil dhe më pas driblon portierin Donaruma, duke vendosur heshtjen në “San Siro”. /Koha Jonë/