Aktori shqiptar shpërthen ndaj mësueses: K*rvë, më the që s’bëhem njeri (Video)

Ndonëse 7 marsi është një festë në nder të mësuesit, duket se jo të gjithë kanë kujtime të mira nga shkolla. Një nga ata është edhe aktori shqiptar që interpreton tek “Apartamentit 2xl”, Visjan Ukcenaj.

Përmes një postimi në Instastory aktori kujton mësuesen e tij të matematikës, e cila dikur i thoshte se ai ishte një person problematik dhe nuk do bëhej askush.

“Doja t’i thoja zyshës së matematikës: Hë mi zyshe, ti që the që nuk bëhem si njeri. E shef mi fillova nga fundi dhe tani jam këtu, k*rvë”, përfundon Visjani.

-640-0-5aa05cd50d4cc