Ish-kryeministri bën të sëmurë kryeministrin. Rama: Po shikoj Juventus!

“Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto” – thuhet në SMS-në e publikuar nga Berisha dhe nuk vonon dhe i gjen edhe diagnozën: “Rama në spital! Duket me overdozë”.

Por nuk ka vonuar Edi Rama i cili ka kthyer përgjigje “qytetarit digjital”: “Kur beson deri në fund. Natën” – shkruan kryeministri pasi ndeshja Totenham-Juventus përfundoi 1-2 në Londër, duke kualifikuar ekipit italian.