Digjet makina në qendër të Tiranës (VIDEO)

Një makinë ka marrë flakë në mes të Tiranës. Një mjet tip ”Smart” është djegur në unazë pranë urës së Tabakëve. Makina ka marrë flakë në pjesën e pasme dhe siçe dhe shikohet në foto, në vendin e ngjarjes ndodhet vetëm policia, ndërsa zjarrfikëset kanë ardhur rreth 10 minuta me vonesë. Nga shpërthimi, është bllokuar qarkullimi.