Demi dhuratë për 6.4 milionë fansa

Fama e saj është në rritje të vazhdueshme dhe kjo reflektohet më së miri në “Instagram”, ku ka arritur tashmë 6.4 milionë ndjekës. Demi është fotografuar së fundmi në Itali. Ajo ka ndarë disa foto për fansat e saj në “Instagram”, ku i lë pak vend imagjinatës, duke u ekspozuar më shumë seç duhet.

View this post on Instagram

Señorita I feel for you 💃🏽

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on