Vjen lajmi i papritur, Elita Rudi e ka braktisur…

Moderatorja joshëse është shumë e ndjekur në Instagram dhe sigurisht që shpërndan shumë material për ndjekësit e saj të shumtë në numër.

Elita Rudi ka disa muaj që është në lidhje me reperin Gjiko dhe vazhdimisht poston fotografi me të, por kësaj radhe ka vendosur që të tregojë një sekret që në të nuk është i përfshirë Gjiko.

Moderatorja ka njoftuar se ka lënë cigaren për 14 ditë dhe se ndryshimi shihet në fytyrën e saj.