Njihuni me Elisabetta Galimi-n, la djalin e Simeones për shkak të Juves (FOTO LAJM)

Modelja e njohur italiane, Elisabetta Galimi u bë e njohur për romancën e saj me futbollistin e Fiorentinës, Giovanni Simeone, djalin e trajnerit të Atletikos.

Galimi dhe Simeone Junior nuk janë më bashkë që nga shkurti i vitit të kaluar, por vetëm tani, modelja tregoi edhe shkaqet e ndarjes.

“Unë jam një tifoze e çmendur e Juventusit, ndërsa ai një interist, ndaj nuk mund të rrinim bashkë”, u shpreh Galimi me humor, një studio sportive në Itali. Elisabetta më pas rrëfeu se ndjek çdo ndeshje të bardhezinjve në “Allianz Stadium”, por edhe në transferta sa herë që ka mundësi.