Bella Hadid, provokuese dhe seksi në Milano Fashin Week

Bella Hadid është një prej modeleve më të kërkuara të momentit.

Në “Milano Fashion Week”, bukuroshja është shfaqur provokuese dhe shumë seksi. E veshur me një fustan të zi, që i nxirrte në pah gjoksin, motra e Gigi Hadid ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.