FOTO/ Bukuroshja pozon nudo dhe ngre këmbët përpjetë

Bukuroshja 39 vjeçare Myleene Klass ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm derisa ka qenë në palestër duke ushtruar

Bukuroshja është paraqitur nudo në njjë reklame për një firmë fitnesi.

E tllë ishte edhe tani ku ajo është paraqitur me bikine ashtu si në vitin 2006 ku mori famë nga emisioni “I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!”.

Këtë të martë, Myleene ka ardhur edhe me një foto, ku shihet me këmbë lartë derisa tregon linjat e saj superseksi gjatë ushtrimeve në palestër.