Icardi 25 vjeç, ”i burgosur” nga Wanda (FOTO)

Me zhgënjimin e rezultateve dhe sforcos për t’u rikuperuar nga dëmtimi që e mban jashtë fushës prej dy javësh, kapiteni i Interit Icardi feston sot ditëlindjen e tij të 25.

Pavarësisht problemeve që ka Interi i tij, sulmuesi i lindur në Rosario duket se është i mbushur me lumturi, përkrah bashkëshortes Wanda, njëkohësisht edhe manaxhere e tij. Dhe këtë sulmuesi i Interit e shpreh në çdo moment të ditës, duke postuar pafundësi fotosh me bjonden profilike, me të cilën jeton prej 5 vjetësh.

Por nuk janë vetëm golat dhe Wanda pjesa e kënaqësisë për Icardin, pasi sulmuesi është shumë i apasionuar edhe për tatuazhet, tematika e të cilëve lidhet shumë me jetën e tij private dhe profesionale.