Shikoni fotot tunduese të Rita Orës në Prishtinë

Rita Ora është këngëtarja shqiptare që mbrëmë i dha vulë koncerteve të saj duke krijuar një atmosferë të paharruar në Prishtinë. Ajo jo vetëm ka zërin melodioz, drithërues dhe miklues, por edhe trupin që lë pa mend cilindo mashkull në botë.

Performanca e saj unike bëri që shumë fansa të këndojnë dhe të brohorasin me të njëkohësisht, e sidomos tek vallja “Shota”. Përveç koncertit madhështor me mbi 300 mijë të ftuar, Rita Ora shkëlqeu me paraqitjen e zjarrtë dhe dukjen e mrekullueshme. E pas përfundimit ajo u nis menjëherë në Japoni për të realizuar një spot reklamues, megjithatë nuk hezitoi të shfaq 3 fotografitë më seksi me të cilat thyen edhe rrjetet sociale.

Image

ImageImage

Rita Ora mbetet një yll që shkëlqen me zë e me trup. Mjafton të shikoni edhe fotot e Rita Orës gjatë koncertit në Prishtinë.