Françeska Jaçe prezanton të dashurin e saj të ri, kjo FOTO e ndezi rrjetin

Pasi dogji Instagramin me foton e saj krejtësisht  nudo, ish-banorja e Big Brother ka prezantuar të ‘dashurin’ e saj më të ri.

Një foto mjaft e ëmbël e Françeska Jaçes e cila ka pozuar brenda një pishine dhe ai që i jep këtë puthje të ngrohtë është një delfin.

Ndërkohë që në media po flitet për një lidhje të saj të re, Françi ka treguar se kush është i ‘dashuri i saj’.

‘Përshëndeteni të dashurin tim’ shkruan Françeska në publikimin e saj. Dhe pas kësaj foto nuk mund të mungonin komentet dhe like-t e shumta.

Image