Kate Upton, incident hot, bie në det dhe zbulon të pasmet

Ka qenë faji i dallgëve që kanë bërë që Kate Upton të humbë ekuilibrin dhe të rrëzohet gjatë një set-i fotografik.

Modelja e cila po realizonte disa foto për Sports Illustrated, ku shfaqej topless dhe me vështrim djallëzor, teksa ka ardhur një dallgë, ka rrëshqitur nga shkëmbi duke përfunduar në det.

Fatmirësisht modelja nuk është lënduar fare dhe teksa ngjitej në shkëmb ka zbuluar të pasmet e saj.

/BW