VIDEO/ Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit, Policia në vendin e ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në rrugën për në Rinas ku 2 automjete janë përplasur me njëra-njëra-tjetrën dhe të dyja kanë dalë jashtë rruge. Deri tani nuk ka raportime për të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e këtij aksidenti, njofton HDA.

©