VIDEO – FOTO/ Modelja më seksi ruse? Mbani larg gruan kur të shikoni atë…

Është 24 vjeçe dhe mahnit me format trupore.

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse.

/ SYRI.net