Lady Gaga vë në plan të parë të pasmet

Lady Gaga ka nisur vitin 2018 me foto të nxehta. Diva e pop-it postoi në Twitter foto me bikini të bardha duke vënë në plan të parë të pasme te saj. Fituesja 6 herë e Çmimeve Grammy po shijojnte pushimet në në rezidencën e saj bregdetare Malibu me të fejuarin e saj, Christian Carino dhe menaxherin Bobby Campbell.