Më në fund mbulohet modelja Angela Martini

Modelet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes e madje gjithmonë për zhveshjen dhe ekspozimin e tepërt.
E kjo e fundit e cila na rrëmbeu syrin e mediave është modelja Angela Martini e cila ka vendosur të sjellë një imazh paksa më ndryshe ngaqë e kemi parë.
Ajo shfaqet e mbuluar teksa bën një shikim tërheqës për fansat, gjë kjo e cila na ka befasuar duke e parë vazhdimisht të zhveshur, shkruan Gazeta Blic.
Ndryshe, Angela ka pak ditë e cila i dha fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu të cilët organizuan një ceremoni private.
Ata janë mjaft të lumtur ku nuk hezitojnë të shpërndajnë momente intime me ndjekësit që kanë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/ndodh-edhe-kjo-mbulohet-modelja-e-njohur-shqiptare-482114/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright