Armina Mevlani publikon foto sensuale nga shtrati

Armina Mevlani i ka “përshëndetur” fansat e saj të Instagramit me një foto sensuale nga shtrati.

Javën e fundit ajo ka qenë në New York, e mesa duket pushimet kanë marrë fund dhe blogerja do kthehet në Shqipëri.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, ajo ka pozuar nga shtrati, duke shkruar se pamja nga dritarja e saj do t’i mungojë shumë.