Angjela Martini në një foto Krishtlindjesh

Modelja Angela Martini kishte vendosur që pikërisht në fundvit t’i jepte fund beqarisë.

Ajo u martua me Dragos Savulescu dhe solli disa imazhe provokuese nga ceremonia  e martesës,.

Angela vazhdoi edhe pas dasmës të publikojë fotografi “të nxehta” në rrjete sociale, në të cilat vjen me të brendshme.

E një të tillë e publikoi së fundi në Instagramin e saj, në të cilën përveç se duket provokuese, Angela ishte gati të zbulojë më shumë seç duhet.

Nëse ndalesh dhe shikon me vëmendje fotografinë, modelja gati kishte zbuluar organin gjenital.