“Shpërthen” Ngjela live në studio, pasi dikush e telefonon: Të q… motrën

Avokat Spartak Ngjela ishte i ftuar në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv për të bërë bilancin e vitit, por në një moment ka ndodhur një incident i ‘vogël’ LIVE.

Teksa po komentonte zbatimin e reformës në drejtësi dhe ekspozimin e Sali Berishës, avokatit i ka rënë telefoni LIVE në emision, ndërsa lëshoi një sharje nëpër dhëmbë “Të q***** motrën”.

Mister mbetet se cili ishte personi që telefoni avokatin në ato momente?