FOTO/ Kjo seks-bombë do martohet me futbollistin e njohur

Ylli i Juventusit dhe Argjentinës, Paulo Dybala pagëzohet ndryshe me nofkën “la Joya” që në shqip do të thotë xhevahiri.

Por nëse Dybala është një xhevahir i vërtetë për tifozët e Juves edhe vetë Paulo e ka një xhevahir dhe ajo është e dashura e tij Antonella Cavalieri.

Mes numrit 10 të bardhezinjëve dhe Antonellës ka lindur sërish një dashuri shumë e zjarrtë pas krizës së verës së kaluar, aq sa Dybala sipas asaj që zbulojnë mediat rozë po mendon ti propozojë për martesë Cavalierit.