Nicki Minaj i zbulon të gjitha

Ajo asnjëherë nuk ka pasur turp që të ekspozonte format e saj trupore. Dhe këtë herë Nicky Minaj ka çmendur fansat me fotografitë e publikuara në rrjetin e saj social Instagram. Tepër prokokuese, reperja ka pozuar topless, duke mos i lënë vend imagjinatës.