Liverpool -Chelsea, formacionet

Xhiroja e 13 në Premierligë do të përcillet nën hijen e derbit Liverpool – Chelsea.

Liverpooli e pret në “Anfield” Chelsean në ora 18:30 dhe dy trajnerët, Jurgen klopp e Antonio Conte, pritet të hedhin në fushë formacionet më të mira.

Më poshtë mund t’i gjeni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave të publikuara nga “The Guardian”.

Image