Ramos me maskë në fytyrë, jep këtë mesazh

Sergio Ramos ishte emri më i përfolur në media gjatë ditëve të fundit për shkak të frakturës që pësoi në hundën e tij pas goditjes që mori nga lojtari i Atleticos, Lucas Hernandez në derbin Madrilen të javës së kaluar.

Gjatë ditës së sotme, kapiteni Madrilen ka vendosur maskën mbrojtëse në hundën e tij dhe me të ka dhënë një mesazh.

”Punë e fortë, ëndërr e madhe.”, janë fjalët që do të ndodhen mbi maskën mbrojtëse të kapitenit.