I vdiq vajza, aktori ”mallkon” portalet: Hë mos qofshi

Aktori i njohur nga Kosova, Çun Lajçi, ka shfyrë mllefin dhe revoltën ndaj portaleve online. Mediat në Kosovë raportuan se shkak i vdekjes së saj së tij, Bubulinës 34-vjeçare tre ditë më parë ishte mbidoza por aktori akuzon mediat se kanë dezinformuar.

Statusi

“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.
Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën 
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!